قالب پرشین بلاگ


عشقم امام هادی(ع)
یا امام نقی جانم به فدایت
لینک دوستان
اول از همه اون دوستی که خیلی برام عزیزه :

بی معرفت نیستم گوشیم واقا خراب بود تازه درستش کردم تو این چند روز هم سرم خیلی شلوغ بود خیلی خدا خودش میدونه بد جور گرفتار بودم با فاطمه حرفم شده  بازدید کننده ها زیاد شدن مدام گوشیم زنگ میخورد کلی سوال های مختلف نمیدونی تو این چند روز کلی شارژ مصرف کردم هی میگفتم بابا سوال هاتونو تو ایمیلم بفرستید اما یا بلد نبودن یا میخواستن سریع جواب بگیرن عزیزم امیدوارم موفق باشی نمیدونم ایا الان داری این اژ رو میخونی یا نه اما بدون به خدا من بی معرفت نیستم اینجوری فکر نکن من روز پنجشنبه گوشیم رو گرفتم که با فاطمه حرفم شد و.... خیلی ذهنم مشغوله الانم شمارت رو ندارم شماره تو سیم نبود تو گوشی بود یادم رفت از گوشی به سیم کپی کنم شمارت رو بفرست برام

 

با سلام به همه دوستان و بازدید کنندگان گرامی

هدف از اپ امروز گوش زد هاییه که لازمه به خیلی از دختر خانمها بگم مخصوصا اون دوستانی که زنگ زده بودند و دقیقا همین سوال ها رو داشتند چنین سوال هایی:

دوست پسر من که در واقع قصد ازدواج با ما رو داره درخواست س ک س کرده قبول کنیم؟

دوست پسر من گفته یا باید با من س ک س داشته باشی یا رابطه رو تموم میکنم و دیگه دوست ندارم؟

کسی رو دوست دارم که قبلا با خیلی ها س ک س داشته اما گفته که توبه کردم اما از من خواسته که باهاش سرک س داشته باشم؟

و خیلی سوال های مشابه دیگه دوستان عزیز اول از همه تاکیید میکنم روابط جنسی باید در چهار چوب ازدواج باشه و الئ کی تضمین میکنه که دوست پسر شما با شما ازدواج کنه بعد هم این که هیچ پسری دوست نداره با دختری ازدواج کنه که قبلا س ک س داشته حتئ با خودش حتئ اگه عاشقتون باشه به خودش چه تضمینه بده که شما بعد از ازدواج با کسه دیگه ای س ک س نکنید که قبل از ازدواج س ک س داشتید؟اگر بکارت شما در س ک س از بین بره باید چیکار کنید بعضی ها که مادر زادی ندارند اما با ازمایش مشخص می شه که ایا جنسش چیه حلقوی اسفنجی و یا مادر زاد نداردی و یادارید و از بین رفنه این رسوایی رو کی میخواد جواب به دوست پسرتون که بعد از س ک س ولتون میکنه؟؟؟؟؟

دوستان عزیز من با س ک س مخالف نیستم اما هر چیز در چهار چوب قانونی و رسمی خودش اینو بدونید پسرهای ایران طبق عرف جامعه عمل میکنن اونم ازدواج با دخترهای عفیف و نجیب و پاک دامنه بابا چرا فریب این پسر ها رو میخورید عشق پاک حرفی از س ک س توش نیست تا بعد از ازدواج، این عشق نیست هوسه هوس

امروز امدم یه داستان واقعیه واقعی بذارم از دختری که تو منطقه خود ما زندگی میکنه

دختری 14ساله بود 13سالگی پدرش رو از دست داده بود و نبود یه بزرگتر بالا سرش اونو کم کم رو به سیاهی میبرد مادرش پرستار بود و به همین علت شبها دیر به خونه میومد و صبح ها زود از خونه خارج میشد دختر در همون سن 13سالگی با پسری 3سال از خودش بزرگتر دوست شد. پسر با اغفال دختر انو به خونه میبره و... زندگی دختر تباه میشه اون بکارتش رو از دست میده در ضمن دختر همراه با یکی از دوستاش به اون خونه میرن اما هر دوی اون ها مورد تجاوز پسر قرار میگیرن.اونا دیگه دختر نبودن به هیمن دلیل یک روز در مدرسه تصمیم میگیرن خودکشی کنن با تیغ موکت بری یکیشون دستش رو میزنه و اون یکی تا میاد بزنه معلم متوجه میشه و به درمانگاه میبرنشون. و رویرگش رو بخیه میزنن اون دو تا دختر بارها تصمیم به خودکشی کردند اما الان دیگه خیلی محدود شدن چند بار هم میخواستن از خونه فرار کنن

الان هم که با خیلی ها بوده و س ک س داشته هیچ کس هم بهش به عنوان یه دختر شایسته ایرانی نگاه نمیکنه قربانی شد ....

دختر های عزیز تو جامعه ما به باکره بودن شما اهمیت میدن به عفیف بودن تون میدونید چرا به خاطر این بکارت لعنتیه خیلی از پسر ها قبل از ازدواج س ک س داشتند اما کسی متوجه نمیشه چون چیزی شبیه به بکارت ندارند اما دختر ها نه خیلی ها ممکنه بر اثر خودارضایی بکارتشون رو از دست بدن میگم متاسفانه همه کاسه ها سر شما خورد میشه برای همینه که میگم فریب نخورید فقط شما ضرر میکنید مواظب خودتون باشید

این رو هم بدونید عاشق واقعی از الماس هم کمیاب تره اگه دیدید واقا یه نفر دوستون داره دلش رو نشکنید الماس به خاطر اینه که کمیابه گرونه اینو یادتون باشه و الی چرا اهن گروون نیست هواستون باشه فریب این حقه باز ها رو نخورید

[ پنجشنبه دوازدهم شهریور 1388 ] [ 0:59 ] [ جانم فدای امام نقی ]

 

جملاتی که خانم ها دوست دارند انها را بشنوند

روز خوبی داشتی؟"                                                                         

 هـنـگامیـكه از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش میكنید، برداشت او این خواهدبود كه شما انسان با فكری هستید و مشتاقید بدانید وی ساعات كاری خود را چگونه سپری كرده است. اما یـك هشـدار: ایـن سـؤال بـه هـمـسـر شـمـا مجوز آن را خواهد داد كه چند ساعتی در مورد كوچكترین اتفاقاتی كه برایش افتاده صحبت نمایـد. پس برای مدت زمانی طولانی آماده نشستن و شنیدن داستانهای او شوید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: زنها به آنچه كه در فكر شما میگذرد، توجه زیادی دارند. پرسش در مورد چگونگی روز او نشان می دهد كـه شمـا پذیرا، مشتـاق و علاقمند به گوش دادن حرفهای همسرتان هستید. با این عمل به او فرصتی می دهیـد تا خودش را خـالی نـموده و شما را به عنوان همراز و محرم اسرار خود در نظر بگیرد. اگر چه ممكن است بیش از زمانی كه انتظار دارید مجبور به شنیدن صحبتهایش شوید، اما وقتی تمام شد، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد كرد.

 

"نمی تونم بگم چقدر دلربا و زیبا هستی"                                      

               همانطور كه مشخص است، این بـه او مـی رسـاند كه شما وی برای شما جذاب بوده و فرد دیـگری بـه چشمتان نمی آید. از طرف دیگر باعث افزایش اعتماد بنفس در او خواهد شد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جمله بخصوص در روابط زناشویی بلند مدت مؤثر واقع می شود چرا كه شما به همسر خود اطمینان میدهـید هنوز به او علاقه دارید. در عوض همسرتان نیز سعی خواهد كرد این زیبایی و دلربایی را با شما تقسیم نمایید. سؤالی هست؟ اینجوری فكر نمیكنید؟

 

"در مورد ‌[ هر چیزی ] چه احساسی داری؟"                               

                پـرسیدن این سؤال به همسرتان نشان می دهد كه شما خالصانه برای احـساسـات او اهمیت قائل هستید. زنها عاشق بیان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوری می بـاشند. با این حـال بـدانید كه خود را در دام گفـتگویـی طولانی و عمیق در مورد آن موضوع گرفتار خواهید كرد. بنابراین اگر شب تصمیم دیدن مسابقه فوتبالی را دارید، این سؤال را مطرح نكنید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این سؤال بیانگر جنبه مهربانی و دلسوزی یك فرد است. وقتی همسرتان در می یابد كه شما توجهتان را به وی مبذول داشته اید، او نـیـز متقابلا تمام احساسات خود را با شدتی بسیار بیشتر، اهدا خواهد نمود. یعنی اگـر قـبـلا فـقـط فردی جذاب بشمار می آمدید، اكنون همانند جواهری در چشم او جلـوه خواهید كرد. متوجه منظورم می شوید؟

"تو زیبا تر از دوستان دیگرت هستی"                                            

قرار دادن او از بین همتاهایش بر سكوی نخست زیبایی باعث بالا رفتن اعتمـاد بـنفـس وی شـده و سـبـب می گـردد تا هـمـسر شمـا در تـصـوراتش بر دوستان هم جنس خود بتواند فرمانروایی كند. این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان ارتقای چشمگیری خواهد داد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: گذشته از اینكه باعث می گـردد او از لحاظ زیبایی ظاهری خود را برتر از اطرافیانش تصور كند، این جمله كوتاه به همسرتان تفهیم میكند كه شما تا چه حد برای وی ارزش قائل هستید. بعلاوه زمانی كه دوستانش پیش شـما هستند، كمتر احساس نگرانی خواهد كرد. او در مـورد خـودش احـسـاس خـوبـی نموده و پاداش سلیقه بخرج دادن شما را خواهد داد. با اینحال یك احتمال جانبی بالقوه وجود دارد: یك همسر حسود این سخن را مدركی برای متهم نمودن شما به اینكه قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را دارید، بشمار خواهد آورد.

 

" تو واقعا زرنگ و باهوشی"                                                                       

با تـصـدیـق نـمودن هـوش و ذكـاوت وی، ایـن معـنی را می رسانید كه علاوه بر محاسن ظاهری، متوجه ذهن و فكر توانمندش نیز شده اید. هـمـسر شـما بـا شنیدن این جمله در مورد همه جوانب زندگی خود احساس رضایت و خوشنودی خواهد نمود. این سخـن نشانه احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب میگردد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: همسرتان این مسئله را كه شما فقـط بـه فـكر روابط جنسی نیستید و قادرید ماورای چنین موضوعات فكر كنید را تحسین خواهـد كرد. زنها عاشق مردان صـمـیمی و خـوش قـلب مـی بـاشند و هیچ چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذكاوت آنها نمی تواند صفات آقا منشانه شما را آشكار نماید

 

در روابط زناشویی بسیار خوب هستی

  بیان این جمله باعث می گـردد هـمـسرتان احساس كند كه یك الهه است.شنیدن این عبارت به همسر شـما تفهیم می كنـد كـه روابـط جنسی و زناشویی او به چشم شما بی عیب و نقص بوده و باعث می گردد كه احساس نماید واقعا می داند كـه چگـونه باید مرد خود را راضی نگاه دارد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: تحسین و تمـجید از عملكرد او نشانگر این است كه شما به روابط جنسی فقط به عنوان ابزاری برای ارضا نــمودن خود نگاه نكرده، بلكه همه جنبه های آنرا مورد ستایش قرار میدهید.

 

"می خواهم همه عمرم را با تو سپری كنم"                                         

        ایـن جمله ای سنگین است؛ معنی آن فاصله زیادی با دادن پیشنهاد برای ازدواج نـدارد. بنابراین پیش از گفتنش به نامزدتان مراقب عواقبش باشید. اما بخاطر داشته باشید كه ریسك كردن اغلب پاداش و نتیجه مطلوب به دنبال خواهد داشت. هنگامیـكه این جـمله را بیان می دارید، او از لحاظ روانی بسیار سركیف می گردد. جـمـلات دیـگـری كـه تقریبا همین نتیجه را داشته ولی تعهدآوری آنها كمتر می باشد، عبارتند از: " فقط تو میتونی تا این حد منو خوشحال كنی" و " من دوست ندارم با هیچ كس دیگری جز تو باشم."

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: همـه زنـها عاشق شنیدن جملاتی حاكی بر سرسپردگی دیرپا و با دوام از همسرشان هستند. مطمـئـن بـاشیـد كـه بـعد از گفتن این جمله سلامی همیشگی را از او خواهید شنید.

 

"تو بهترین دوست منی"                                                                          

    به او می گویید كه چگونه ماورا و فراسوی مسائل جنـسی می اندیشید و به این معنی اسـت كه برای رابطه اتان ارزش قائل هستید و مایلید كارهایی را بـهـمراه او انجام دهید كه مردان دیگر ممكن است رغبتی به آن نداشته باشند. همسرتان بعد از شنـیـدن ایـن جمله پیوستگی مقاومت ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جـملات شـما را در نـظر وی بـجای یـك فرد عادی كه مجبور به گذراندن وقتش با او است، به انسانی معنی دار و جذاب تـبـدیـل میكند. این شما را به ابتدای لیست خواسـتگـاران پرتاب میكند چراكه شما به مهمترین نكته اشاره كرده اید: دوستی و رفاقت.

 

"تو یك مادر ایده آل خواهی شد"                                                        

 اغلب زنها به دنبال این هستند كه روزی بچه دار شونـد. هـمـچـنین اكـثـرا با خود كلنجار می روند كه آیا در این راه مـوفـق خـواهد بـود یـا خـیر. بـا گفـتن این جمله به او اطمینان می دهید كه حتما به هدفش خواهد رسید. به علاوه با ارضـای نیازهای درونی او باعث آرامش و تسكین وی می شوید. بیان این كلمات از زبان شما به عنوان یك همسر، او را تبدیل به خوشحال ترین انسان روی زمین خواهد نمود.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: اینـگونهبطورغیر مستقیم به همسر خود می فهمانید كه مایلید از او بچه دار شوید. واضح است كه این نوایی بسیار خوشایند در گوش او می باشد. از این نقطه، همسرتان بیشتر پذیرای پیشرفت و ترقی شما خواهد شد.

 

"تو زندگی منو كامل می كنی"                                                               

     این به او می گوید كه تنها فرد مورد علاقه شما است. همه زنها دوست دارند این جمله را از شوهرشان بشنوند. بـیـان ایـن عبـارت بـه مفهوم آن است كه شما همسر خود را بصورت كامل پذیرفته ایـد و ایـنـكه او به صـورت موجودی اجتناب ناپذیر و همیشگی برای شما در آمده است. در همسرتان احساس لـذت بـخش غیر قابل تصوری بوجو آمده و تا چندین روز لبخند از لبانش جدا نخواهد شد.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: این جـمـله اسـاسـا مـی گـوید كه شما در زندگی به او نیاز داشته و نمیـتوانید بدون او به زندگی ادامه دهید. زنها از شنیدن چنین جملاتی بسیار مشعوف میگردند.

اشاره با شكوه

 

"دوستت دارم"                                                                                   

این جمله "دو كلمه ای" معروف و كوتاه كـه هـمگی ما برایـش اهـمیت بسیار زیادی قائل هستیم، می تواند تاثیر شگرفی به همراه داشته بـاشد. اگر ازدواج كرده اید خوب است هر روزه چندین بار برای همسرتان تكرارش نمایید.

چرا باعث زیبا شدن وجهه شما میگردد: گفتن این عبارت بهـمسرتان بـاعث روشن نگاه داشتن شعله های آتشی می گردد كه همیشه نیاز به برافروزی دارند. اگـر در بـین شما كسانی تـا حال این جمله را به همسرشان نـگفـتـه انـد، هر گاه احساس آمادگی نمودید، تردید به خود راه نداده و آن را بیان كنید. هیچگاه از گفته خود پشیمان نخواهید شد وقتی كه عكس العمل او را می بینید ( یا احساس می كنید ). 

           اگر استفاده کردی و به دردت خورد            

[ چهارشنبه سی و یکم تیر 1388 ] [ 13:30 ] [ جانم فدای امام نقی ]
دوست عزیزم که درخواست کرده بودید از کجا بفهمیم پسری که با او در ارتباط هستید دوستتان دارد یا خیر در دوستی بین  دختر و پسر طرفرابطه که پسر است اگر واقا عاشق شما باشد و شما را به عنوان دختری که همسر اینده او خواهید بود دوست داشته باشد بعضی برخورد ها را باشما دارد به عنوان مثال از شما هیچ وقت نمیخواهد عوض شوید مثلا ارایش بکنید یا نه چادر سرتان بکنید یا نه او شما را همان طور که هستید دوست دارد اگر غیر این باشد او خود را بیشتر از شما دوست دارد توجه داشته باشید هیچ کس نمیتواند هیچ کس دیگر را تغییر دهد و شما را باید به خاط خودتان بخواهد به علاوه بیشتر رفتار های ب شما را هم تحمل می کند نه اینکه بلافاصله بعد از برخوردی سرد یا خشن از شما دلگر شود و قهر کند بلکه سعی میکند ببیند ایراد کار از کجاست  اصلا دوست ندارد تا زمانی که شما به رسمیت همسر او شوید با شما خلوت کند و بخواهد از شما کام بگییرد به علائق  و نظرات شما احترام میگذارد مدام شما را با گرفتن هدیه هر چند کوچک و یا یک قطعه شعر ادبی یا جمله عاشقانه غافلگیر میکند بیشتر از این که به شما بگوید دوستت دام سعی میکند نشان دهد که دوستتان دارد  اگر شما در خانواده محدود  به گردش رفتن یا تا ساعت ۲نصف شب بیرون از خانه ماندن باشید و خانواده به شما چنین اجازه ای ندهد به هیچ وجه به شما اصرار نمیکند که به گردش بروید در کل شمارا محدود به خود نمی کند  اگر شما از او رنجیده خاطرشوید بلافاصله از شما معذرت خواهی میکند شما را با دیگر اعضا فامیل مقایسه نمیکند از نظر زیبایی هنر اشپزی و...خیلی چیز ها هست که در پست های بعد به ان اشاره میکنیم البته این ها فقط از دیدگاه من هستند

 

[ دوشنبه بیست و نهم تیر 1388 ] [ 23:13 ] [ جانم فدای امام نقی ]
چگونه دروازه های قلب محبوب خود را بسوی خود بگشایید

از آنجا که زنها به همه چیز توجه دارند حتی کوچکترین رفتارها اگر صمیمانه و متفکـرانـه انجام پذیرند، نه تنها از طرف هـمسـرتـان مـورد تـحـسیـن و تقدیر قرار خواهد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری دوستی بیشتر بین شما خواهد شد.

برخی از مردان تصور می کنند که شـسـتن ظروف نـهایت ابراز یک رفتار رمانتیک بشمار میرود. این ایده خـوب است ولی کافی نیست.تمیز و مرتب نمودن محیط بیشتر یک انتظار و وظیفه  محسوب میشود تا یک لطف.

اگر واقعا تصـمیم به تـحت تاثیر قـراردادن و خـوشحال نمودن همسر خود را دارید نکات زیر را دنبال کنید و مطمئن باشید نتایج چشمگیری عایدتان خواهد شد. در مقاله ی اخیر شیوه های محبت ورزیدن عملی و گفتاری به وضوح به شما معرفی می شود. به دقت بخوانید و سعی کنید از هم اکنون هر روز به یکی از آنها عمل کنید و به اعجاز آن در روابطتان با هرکس که مشتاق صمیمیت و گرمی در ارتباط با او هستید پی ببرید.

 

۱) برایش شعر بنویسید زیرا شعر به راحتی می تواند عمیقترین احساسات یک نفر را به تصویر بکشد و اگر او ببیند که شما شعری را در وصف او سروده اید به احساسات شما نسبت به خودش پی می برد و واقعاً از این کار لذت می برد.

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و پنجم تیر 1388 ] [ 15:29 ] [ جانم فدای امام نقی ]

چند پیشنهاد جهت ارتباط موثر و محبوبیت در بین دیگران:

صادق باشید, بدون ابهام و با صراحت و صداقت صحبت کنید. روابطی که این اصل راندارند بی شک قطع  خواهند شد.

 

بقیه در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ پنجشنبه بیست و پنجم تیر 1388 ] [ 2:25 ] [ جانم فدای امام نقی ]

خانم ها حین ملاقات به چی بیشتر توجه میکنند

آنچكه زنان هنگام ملاقات با مردان به آن توجه ميكنند

 

متاسفــانـه بـرخـي از مــردان بسياري از ارزشـهـاي والاي  انساني را ناديده گرفته و وقـتـي زنـي را مـورد تـوجـه قـرار مي دهند، دو فكر نكوهيده و ناپسند زير به سرعت از ذهنشان خطور مينمايد:

1- او بدون لباس چگونه بنظر خواهد رسيد؟

2- روابط جنسي او چگونه خواهد بود؟

هنگامي كـه زنـان مـردي را مورد توجه قرار مي دهند، معمولا سه فكر از ذهنشان عبور ميكند:

1- آيا شاغل است؟

2- آيا شغل خوبي دارد؟

3- آيا او ميتواند شغل خوبي را تـا مـدتي كـافي حفظ كند تا هر دو بتوانيم از مـنفعت آن بهرمند شويم؟

شايد اين دليل آن باشد كه چرا مردان احـساس ميكنند پذيرفته شدن آنها توسط يك زن منوط به گذراندن يك تست مشكل در مورد وضعيت جسماني و ماليشان است.

 

بقیه در ادامه مطلب


ادامه مطلب
[ سه شنبه بیست و سوم تیر 1388 ] [ 0:50 ] [ جانم فدای امام نقی ]
[ سه شنبه بیست و سوم تیر 1388 ] [ 0:39 ] [ جانم فدای امام نقی ]

چند راه برای شاد کردن خانم ها

وقتی از شما خطایی سر می زند اظهار تاسف کنید. وقتی هم که تقصیر از شما نیست باز هم اظهار تاسف

 کنید!

 

وقتی اوضا قمر در عقرب است, لبخند را فراموش نکنید . اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه

کنیدیقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت

 

از تلاشهای همسرتان نشکر کنید و ببینید این تشکر تا چه حد موثر واقع می شود.

 

به این فکر کنید که همسر شما زن خیلی خوبی است. مادری بسیار خوب , عروسی بهتر از دیگر عروسها

و اگر به این طرز فکر ادامه دهید , او همین طور خواهد شد.

 

خسیس نباشید و در ستایش همسر خود دست و دلبازی کنید . اما به یاد داشته باشید که در هیچ موردی

 مبالغه نکنید. باید همسرتان استحقاق تعریف و تمجید را داشته باشد و گرنه ممکن است نتیجه خوبی ندهد.

همسر خود را تشویق کنید و کمک کنید تا استعدادهای پنهانی او شکوفا شود.

 

به جای هدایای گران بها, وقت خود را در اختیار همسرتان قرار دهید .. نشان دهید که به او توجه دارید,

حتی پس از یک روز کار سخت!

 

برای او هدیه ای ببرید حتی یک شاخه گل به این ترتیب او خوش اخلاق می ماند.

 

بدانید زمانی که همسرتان از سردرد شکایت می کند, چاره درد او قرص مسکن نیست,بلکه یک لبخند است.

 

زیباترین واژه در دنیا شاید"متشکرم" باشد ولی با این حال همه شوهران دنیا می دانند که هرگز نباید از

 همسرشان انتظار تشکر داشته باشند! اگر به او گردن بند الماس بدهید, مطمئنا می گوید که زمرد را

بیشتر دوست دارد!

 

محکم ترین استدالال برای خانم ها بوسه است هر روز همسرتان را ببوسید و به او بگویید که دوستش دارید اورا  ببوسید حتی اگر هم دوستش ندارید

 

هرگز با همسرتان نجنگید, چون امکان ندارد در جنگ برنده شوید. در عوض از قلم برای نوشتن آن چه در ذهن دارید استفاده کنید. بعد آن را به همراه شاخه ای گل تحویل او بدهید

[ شنبه بیستم تیر 1388 ] [ 17:45 ] [ جانم فدای امام نقی ]
چگونه بفهمیم یک زن دوستمان دارد ...

شـنیدن جواب رد از طـرف یـك زن بـرای مـردان اصـلا"مسئله خوشایندی نمی باشد. هیچ چیـز بـه انـدازه اینكه زن رویاهایتان تقاضای ازدواج شمـا را نـپـذیـرد، براییـتـان گـران تـمـام نـمی شود. پـیـش خـود تـصـورمیكردید كه او به شما علاقه مند است ولی احتمالا"برداشتتان از علائم علاقمندی او اشتباه بوده است

از نقطه نظر مردان، زنان هنگام ابراز علایق رومانتیك خود بصورتی زیركانه و پیچیده عمل میكنند(مگراینكه طرف مقابلشان خوش تیپ و پول دار باشد آنجوریكه خودشان اظهار می كنند) و اكثر آنها جوابهای ضـد و نقیضی میـدهـند چون خودشان مطمئن نیستند كه چـه چیزی در سرشان میگذرد

بنابراین آنچه كه اغلب آقایان به دنبالش هستند، یك سری علائم و نشانه هایی اسـت كه بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند

در زیر برخـی از نـشـانه هـای كـه می تـواند نـشانه علاقمندی یك زن باشد را مشاهده میكنید

او همگام با شما است

ناگهان متوجه میشوید كه او همه جا حضور دارد. او "بطور اتفاقی" هر كجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل كارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا "تصادفی" به شما برخورد میكند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد

آنچه كه او انجام میدهد تلاش برای جلب توجه شما است، و بـرای این اسـت كه خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما "قدم اول" را بردارید. مسئله اینـجا اسـت كــه بـسـیـاری از مردان نسبت به این عمل زنان بیتوجه هستند و به همین دلیـل بسیاری از فرصت ها را از دست میدهند. مردان مستقیم عمل می كنند، زنان غیر مستقیم. بنابرایـن اگر زنـی مكررا" شروع به قـرار گـرفـتـن سـر راه شـما نـمود، احتمال اینكه او اینكار را عمدا" انـجام میدهد زیاد است

او حركاتی بخصوص انجام می دهد

یك جمله قدیمی می گوید:"جسم دروغ نمی گوید." طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده كه هنـگام ابـراز عـلاقه بـی اخـتیـار شـروع بـه انـجام یـك سـری حركات جسمانی مشخص میكند. این اعمال غیر شفاهـی از گـشاد شـدن چشم هنگام نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس كردن، متغیر است

در اینجا برخی از علائم زبان جسمانی را مشاهده میكنید

اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها
خم شدن به طرف شما هنگام صحبت
بازی كردن با مو و دست كشیدن لای موها
نوازش كردن جواهرات ( مانند گوشواره ) و لمس نمودن دسته عینك
چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو
تقلید از حركات شما ( مثلا" اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین كار را میكند
لبخند زدن هنگامیكه شما او را برانداز میكنید.
اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا" می توانید مطمئن شوید كه او چراغ سبز شروع رابطه برای ازدواج را دارد به شما نشان میدهد

او هیچگاه برای شما سرش شلوغ نیست

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابـطـه و بـیرون رفتن با شما داشته باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار میدهد. یـعنـی او یـك شـمـاره تلفن كاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفـن یا ایـمیـل شـما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت - و اگر او در روزی كه شما تعیـین كرده اید وقت نداشت، چیزی شبیـه این خواهد گفت: "خوب، این پنجشنبه نمیتونم، اما اگر اشكال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟

شـمـا هـرگـز از یـك زن عـلاقـمـند چـنین جملاتی را نخواهید شنید: " الان واقـعـا" سـرم شلوغه"، یا "بذار بینم وقت دارم"، یا "نمیدونم بتونم بیام یا نه

او در مورد شما كنجكاو است

زنی كه به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مـورد با دوستان دخترش صحبت كند). او درمورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد كرد. انگیزه اصلی او این اسـت كـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرك بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد كند- اگر از قایق سواری خوشتان نمیآید، او نیز ناگهان از این كار متنفر می شود

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: "كجا زندگی میكنی؟"، "چه ماشینی داری؟" و "شغلت چیه؟" مـیتواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با "استانداردهای" او باشــد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت

او در مورد آینده صحبت میكند

یك زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و كارهایی كه میتوانید با هم انجام دهید اشتیاق نشـان مـی دهد. درواقع او اغلب چیزی شـبـیـه ایـن میـگـویـد: "وای... تـو هـم از بـولیـنگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی كنیم." اگر او چنین عمل نمود، شك نكنید كه دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود

او بیقراری و بی تابی میكند

اگر او واقعا" علاقمند باشد، همانند یك گربه دور و بر شما دستپاچه و بیقرار خواهد بود، بخصوص هنگامیكه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممكن است كه ذاتا" یك شخص خجالتی نرمال باشد - اگر او فقط پیش شما بی قراری میكند، احتمالا در سرش فكر ازدواج دارد

او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد

یك زن سعی می كـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یك عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ كند. بنابراین اگر در حـال جوك گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز كردن او شـدیـد، بـدانـید كـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یك دوست باشی

نشانه های فوق ممكن است لزوما" دلیل بر علاقـمـندی یك زن نـبـاشد چـون بـرخـی از زنان كلا" با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تـعـداد زیـادی از ایـن عـلائم را در فـردی مشاهده نمودید میتوانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنی

مردان زمانیكه نسبت بچیزی یا كسی علاقه داشته باشند بصورت غیر ارادی و ناخداگاه حركات جسمانی بخصوصی از خود نشان میدهند كه نشانگر وجـود اشتیاق نسبت به آن چیز یا فرد است. در این قسمت برخی از این علائم را یادآور میشویم

نزدیك آمدن

اگر مردی علاقمند باشد، به شـما نزدیـك می شود، شكمكش را تو و سینه اش را جلو میدهد، صاف می ایستد و سپس ژست گرفتن شروع میشود...!

ژست

دستش را به طرف گلویش برده و كراوات خود را صاف میكند
یقه اش را میزان میكند
گرد و غبار فرضی روش شانه هایش را میتكاند
آستین، پیراهن و لباسهای دیگر خود را مرتب و صاف میكند
موهایش را مرتب میكند
قلاب كردن شست در كمربند این عمل به معنای ابراز و بیان قدرت و صلابت مردانگی بوده و فرد سعی در نشان دادن قدرت و توانگری خود میكند

حالت بدن وضعیت بدن یك نشانه است، اگر او علاقمند باشد، به سمت شما قرار خواهد گرفت. اگر در حال نشستن پایش به سـمت شما اشاره نماید، این یك علامت خوب خواهد بود.

خیره شدن خیره شدن به شما حتی چند ثانیه بیشتر از حد لزوم، همراه گشاد كردن چشم ها به معنای نشان دادن چراغ سبز است

نگاه معنی دار به حالت نظاره سه ضلعی او توجه كنید: - چشم در چشم - سپس بسوی دهان و چانه - بسمت قسمت های دیگر بدن - برگشت دوباره بسمت چشم ها بفرمی سه ضلعی

دست به كمر ایستادن این حالت ایستادن برای بزرگتر جلوه نمودن و ابراز آمادگی برای گرفتاری و درگیری است

نشانه های دیگر

بالا بردن ابروها
جدا شدن لب ها از یكدیگر
تكان خوردن لبه های بینی
بازی كردن با جوراب و بالا كشیدن آن
برانداز كردن طرف مقابل
باز و بستن دكمه ژاكت
لمس نمودن صورت خود هنگام صحبت
فشردن دسته عینك

 

[ چهارشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1388 ] [ 9:18 ] [ جانم فدای امام نقی ]

این هم قسمت های جدید مطلب محبت و دوستی قسمت های ششم تا هشتم منتظر قسمت های بعدی هم باشید برای دیدن مطالب بر روی لینک هر مطلب کلیک کنید(بر روی تیتر

 

 

محبت و دوستی ( قسمت اول )

 

محبت و دوستی ( قسمت دوم )

 

محبت و دوستی ( قسمت سوم )

 

حبت و دوستی ( قسمت پنجم )

 

>>>>>>محبت و دوستی قسمت ششم

 

>>>>>محبت و دوستی قسمت هفتم

 

>>>>>محبت دو دوستی قسمت هشتم
[ چهارشنبه بیستم شهریور 1387 ] [ 16:57 ] [ جانم فدای امام نقی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

یا امام هادی (ع) جوانیم به فدایت
امکانات وب